KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163118
nr 1316 3118
Oidentifierad konstnär. Båtmotiv. Signerad Samuels. Olja på pannå, 59x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:31:19
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr